Kategorie

  • Home
  • Lifestyle
  • Sukces, sukces, sukces!!! Mamy 1000 lajków. Dziękujemy!
Sukces, sukces, sukces, mamy tysiac lajkow

Sukces, sukces, sukces!!! Mamy 1000 lajków. Dziękujemy!

Sukces! Tak, tak, tak…:) Pod koniec piątego miesiąca od chwili uruchomienia naszego serwisu mamy kolejny sukces! Na początku kiedy mieliśmy pierwszych 100 followersow byliśmy bardzo szczęśliwi. Teraz, nie wiem jak mamy wyrazić nasze zadowolenie. Bardzo serdecznie Wam wszystkim dziękujemy. Wasze komentarze, maile, polubienia czy tez przesyłanie dalej naszych postów,sprawia, ze chcemy pisać jeszcze więcej! 

Zmotywowani wkraczamy na ścieżkę kolejnych wyzwań. Jaki będzie nasz kolejny cel? Co dalej w nowym roku?

sukces, sukces, sukces! jest tysiac lajkow!

Sukces, praca i ciągle wyzwania

Ostanie pol roku dużo wniosło do naszego życia i pochłonęło ogromną ilość czasu. Praca zawodowa w ciągu dnia, a wieczorami….praca, ale nad rozwijaniem naszych pasji. Chociaż moja największa pasja – kitesurfing podupadł znacząco z uwagi na całkowity brak wiatru w ostaniach miesiącach to i tak jest świetnie, ponieważ blogi rozwijają się w szybkim tempie. Podczas ostatnich miesięcy naszą stronę odwiedziło kilka tysięcy ludzi, z czego większość w ostaniach dwóch i tendencja jest bardzo wzrostowa. Mięliśmy kilka wpadek techniczny za co przepraszamy…cóż, jak się nie przewrócisz… :).

zBarcelony dla Was

Motywując do podróżowania skupiamy się na Barcelonie i Hiszpanii, gdyż tu jesteśmy na co dzień. Uzupełniamy także wpisy z naszych poprzednich podroży: Australia i Nowa Zelandia, USA, Kuba, Tanzania i Zanzibar. Pojawiło się kilka wpisów na temat Barcelony praktycznie oraz kilka ofert i pomysłów na wyjazd czy wakacje. Dostępne są strony na „fejsie” oraz instagramie.

Co na Was czeka?

Oprócz nowych postów w ciągu najbliższych dni zostaną udostępnione także narzędzia do planowania podroży, kolejne porady oraz informacje praktyczne. Nadchodzi czas planowania wakacji i to będzie nasz główny focus na najbliższe miesiące. Oprócz całej gamy artykułów na temat naszych podróży, będziemy rozwijać nowe sekcje, które mamy nadzieje zmotywują naszych czytelników do dalszych podroży i działań. Nie chce zdradzać tajemnicy, ale zwiastuny zmian pojawiły się już na www.zbarcelony.pl. Hmmm jak dobrze pójdzie to może zobaczycie nas nawet w filmie :).

Zapraszamy wiec jeszcze raz!

Monika & Paweł

Dodaj komentarz

Olejki eteryczne

Zapisz się do Newslettera i otrzymaj super ściągę: Olejki na Pomoc - Gratis!

 

Co jakiś czas otrzymasz ode mnie list. Ma być przyjemnie, wartościowo i od serca. Do tego zawsze dorzucę coś, czym nie dzielę się w żadnym innym miejscu. Zapraszam! 🙂 

Rejestracja powiodła się!