Kategorie

  • Home
  • Barcelona
  • Show The Hole 2 w Barcelonie – całkiem goło i dosyć wesoło

Show The Hole 2 w Barcelonie – całkiem goło i dosyć wesoło

Odkąd mieszkam w Hiszpanii, wybrałam się do teatru 3 razy, tylko albo aż. Powiedzmy że średnia to raz na rok. I za każdym razem kończyło się, że ktoś zostawał bez ubrania. Ale jak mówię bez ubrania to jest dokładnie to co mam na myśli – nago.  Nie jestem specjalnie pruderyjna, a zwłaszcza jeśli obnażane ciała są wyjątkowo pięknie wyrzeźbione. Nie mam nic przeciwko temu żeby sobie na nie popatrzeć (na ostatnim show, nawet można je było sobie podotykać do woli), ale po wczorajszym przedstawieniu THE HOLE 2 w teatrze Coliseum, wyszłam z głową pełną wirujących męskich genitaliów.

Estetyka estetyką, trochę jak akty, które mogą być naprawdę powalająco piękne, jednak w którymś momencie ta granica została na przedstawieniu THE HOLE 2 lekko przekroczona.

show, barcelona, the hole, teatr, rozrywka, zwiedzanie barcelony, impreza w barcelonie,Let's get this party started!

Let’s get this party started!

Show The Hole 2 to kabaret z przesłaniem

Co trzeba przyznać, to że przedstawienie miało scenariusz w przeciwieństwie do filmów porno i swoją myśl przewodnią: ‘łap życie dziś, bo jutra może już nie być’.  Brzmi pięknie i sama w dużej mierze zgadzam się z tym hasłem. Pan konferansjer (jedyny który tego wieczoru nie został bez ubrania) zabawiał nas monologami w przerwach między występami i popisami czasem iście cyrkowymi.

Zaczął od tego, że naśmiewa się z osób które z niewyjaśnionych powodów pozostają w związku dłużej niż 3 szybkie numerki. Podczas komediowego monologu zadaje retoryczne pytania: ‘ dlaczego ludzie się teraz nie żenią’, dlaczego już w momencie rozpoczynania związku oboje z partnerów nie zamykają sobie absolutnie żadnych furtek, bo przecież może coś/ktoś inny lepszy tam gdzieś na nich czeka, a ten tutaj to tylko poczekalnia. Ach.. jak się wszyscy śmiali kiedy opowiadał historię, że teraz w szkole odwrotnie niż kiedyś dzieci stosują bulling w stosunku do dzieci, których rodzice NIE SĄ w separacji. A biedne dziecko wraca do domu i mówi, “tato mamo, dajcie już spokój i rozwiedźcie się.”  Żarty żartami ale to co opowiadał ten komediant to zupełna i smutna prawda.

Anyway.. jak to mówią nasi sąsiedzi z wyspy. Wróćmy do gołych pup, obnażonych penisów i popisów cyrkowych.

 

Co ma jamon (szynka) do golizny?

Tego wieczoru napatrzyłam się na piękne ciała, męskie w zdecydowanej większości. Niektóre popisy były naprawdę imponujące. Na przykład kiedy z sufitu spuszczono tunel z folii, do którego wsunął się wspaniale wysportowany i gibki mężczyzna (wyciągnięty z publiczności ;). Wił się tam, wspinał, zsuwał po to by znów wpełznąć do góry. Dawało to całkiem niezły efekt. Punktem kulminacyjnym było spuszczenie przez niego z samej góry ostatniej części bielizny, która niespodziewanie wylądowała na podłodze. Wtedy muzyka przyspieszyła a gimnastyk w szaleńczym tańcu wewnątrz foliowej rury zachwycił publikę. Uff

show, barcelona, the hole, teatr, rozrywka, zwiedzanie barcelony, impreza w barcelonie,show_thehole_plastikowa_tuba

Sexi taniec wewnątrz plastikowego tunelu

Częścią spektaklu była interakcja z publicznością. Jeśli zdecydujecie się na obejrzenie tego show to miejcie na uwadze że jeśli zarezerwujecie miejsca obok sceny to może znienacka ktoś wylądować na twoich kolanach energicznie potrząsając gołymi pośladkami, lub złoży intensywny pocałunek na ustach twojego partnera. To trochę jak all-inclusive 🙂 Ja prawdę mówiąc czułam się bezpieczniej przyglądając się temu wariactwu z pierwszego piętra. Choć i w do nas wpadł umięśniony i roznegliżowany pan o dziko błyszczących oczach i ocierał się o publikę. Emocji jak widać było co niemiara, i nie raz w ciągu tego wieczoru czuliśmy się zaskoczeni obrotem akcji.

To że rozbierali się aktorzy OK, ćwiczą mają piękne ciała i traktują je bardzo instrumentalnie. To rozumiem. Ale najlepsze przyszło kiedy na scenie wylądowało dwóch chłopaków i jedna kobieta z widowni, po wygranej grze w ‘bingo’. Nagrodą główną miała być wielka szynka, a wygrywa ten, kto zostanie na scenie w mniejszej ilości ubrania. Faceci bez wahania rozebrali się do rosołu a pani ponieważ miała tylko sukienkę trochę się wahała. Następnie namawiana przez dopingujących mięśniaków, ściągnęła sukienkę pozostając w samej bieliźnie. Potem ku zdziwieniu nawet samych aktorów ściągnęła też biustonosz. Sądząc po minach prowadzących nie zdarza się to często, pani dostała owację prawie na stojąco i szynka dostała się właśnie jej. No cóż w czasach smartphonów i youtube, mogło to być wystąpienie dosyć ryzykowne.

show, barcelona, the hole, teatr, rozrywka, zwiedzanie barcelony, impreza w barcelonie,Kto się rozbierze do rosołu?

Kto się rozbierze do rosołu?

Kolejny niesamowity pokaz urządził nam wygimnastykowany pan, na zwisających dwóch linach z sufitu. Całkowicie bez zabezpieczenia, skakał, robił fikołki, puszczał się by w ostatnim momencie się znów złapać. Uff.. Publiczność zamarła na czas jego występu, przerywając ciszę od czasu do czasu owacją oklasków. Ten występ myślę zaimponował wszystkim.

show, barcelona, the hole, teatr, rozrywka, zwiedzanie barcelony, impreza w barcelonie,Popisy w powietrzu

Popisy w powietrzu

 

I jeszcze przepiękny taniec na rurze.

show, barcelona, the hole, teatr, rozrywka, zwiedzanie barcelony, impreza w barcelonie,Na rurze w męskim wykonaniu

Na rurze w męskim wykonaniu

 

Całość trwała prawie 3 godziny. Wyszliśmy pełni wrażeń i dyskutując gorąco, komu co bardziej zaimponowało a co zniesmaczyło. Show The Hole 2 nie pozostawi nikogo niewzruszonym.

Niektóre fotografie pochodzą z oficjalnej strony show: www.theholeshow2.com

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Jeśli zainteresowałam was przedstawieniem to macie okazję na niego pójść jeszcze do końca listopada.

Tutaj można kupić bilety -> The Hole 2 Bilety

 

One Comment

  • Nomi

    07.10.2017 at 1:12 am

    Brałem udzial w tym wlasnie show kiedy jeszce bylo wystawiane w Madrycie, mysle ze tego typu spektakle nie mialy by racji bytu w Polsce a szkoda bo laczyl on erotyzm, rozne dyscypliny cyrkowe i mial przeslanie

    Odpowiedz

Dodaj komentarz