Kategorie

W Barcelonie Polki czują się sexi…

Jest coś takiego w Barcelonie, że kobiety tutaj czują się seksowne i pożądane. Na mnie samą pobyt tutaj zadziałał w tym temacie bardzo pozytywnie, ale też byłam świadkiem takiej przemiany w przypadku wielu moich koleżanek.

Wszystko co napiszę na ten temat to moje osobiste wrażenie, a żeby dodać tej historii odpowiedniego podłoża to tutaj powinnam dodać, że od dawna nie jestem singielką i od jakiegoś już czasu po trzydziestce.

Dobra, nie chcę powiedzieć, że znalezienie chłopaka czy też potencjalnego narzeczonego to prosta sprawa w tym barwnym mieście, bo to prawdopodobnie trudniejsze niż gdziekolwiek indziej, bo do Barcelony NAPRAWDĘ nie przyjeżdża się żeby szukać męża.

 

Piękna, mądra i zadbana czyli Polka

Sprawa wygląda tak, że Polki są naprawdę piękne. Szczupłe, świetne ubrane, super makijaż nawet w warzywniaku itd, zawsze eleganckie. Z tych wszystkich powodów, to jest dosyć trudne aby “przeciętna” Polka poczuła się wyjątkowo właśnie w Polsce, kiedy w koło taka konkurencja. To jednak szybko się zmienia kiedy wyjeżdżamy poza granicę naszego kraju. Mnie zdarzyło się mieszkać przez rok w Londynie. Wciąż unosiła się nade mną aura wyjątkowości 🙂  I nie chodziło tylko o urodę ale docenianio mnie również za bystrość, wiedzę, elokwencję haha.. jak to brzmi wyniośle, ale tak było naprawdę. Moja pewność siebie znacznie wzrosła w tym okresie. Tym większy był szok kiedy wróciłam do Polski. I znowu byłam jedną pośród tysięcy.. ech.

Zaczęło się dorosłe prawdziwe życie, praca dla dużej firmy, awans, bobas i wreszcie kolejny awans. Nagle wszystko się stało takie poważne. Byłam szczęśliwa w swoim rodzinnym i zawodowym życiu ale.. czułam się zupełnie nieatrakcyjna i jakaś taka poważna. I wtedy wyjechaliśmy do Hiszpanii. Zostawiłam moją “dorosłą” pracę, zmieniłam garderobę na letnio-serferską i zaczęłam zupełnie inne życie.

 

Co odróżnia Polki od Hiszpanek

Prawda jest taka, że kobiety są próżne. Trochę mniej lub trochę więcej ale wszystkie potrzebujemy poczuć się atrakcyjne i pożądane od czasu do czasu.

Po przyjeździe do Hiszpanii dostrzegłam zmianę. Nawet jak spacerowałam po parku z wózkiem to widziałam że jestem obserwowana i podziwiana.To nieprawda, że wszyscy w Hiszpanii mają ciemne włosy, brązowe oczy i śniadą cerę. Zupełnie nieprawdziwe. Każdy typ urody się tutaj znajdzie a niektóre są naprawdę bardzo egzotyczne. Jednak niebieskie oczy, blond włosy i nordycko-słowiański typ urody jest wciąż tutaj owiany jakąś magią.

Kolejna sprawa to styl ubierania hiszpańskich kobiet, który jest bardzo bardzo luźny, zwłaszcza w porównaniu do stylu Polek. Ja osobiście go uwielbiam. Tatuaże, włosy obowiązkowo długie, często rozpuszczone, workowate ciuchy. Może nie jest odpowiedni na każdą okazję ale na zakupy, zabawę w parku z dziećmi czemu nie? Odwrotnie niż w Polsce gdzie na zakupy zakłada się najlepsze ciuchy i wysokie obcasy… uff. Coś, na co ja nigdy się nie zdobyłam.  Myślę, że ten “egzotyczny” blond look i inny sposób ubierania ma wpływ na to że Polki są pożądane przez facetów.

No i oczywiście nie ma nic lepszego na podbudowanie poczucia własnej atrakcyjności jak wyjście na imprezę w Barcelonie. Podkreślam, że znalezienie chłopaka stanowi tutaj naprawdę wyzwanie, ALE jeśli chodzi tylko o to by się zabawić to Barcelona jest idealnym miejscem. Tutaj Polka poczuje się atrakcyjna, pożądana i otoczona nieustannym zainteresowaniem męskiej części populacji.

sexi-barcelona-zwiedzanie barcelony, polacy w barcelonie, życie w barcelonie, hiszpania, impreza, gaudi, dali, polishpower

Polish Power

 

Terapia w Barcelonie

Dzisiejszy wywód kulturowy zakończę przykładem prosto z życia.

Moja przyjaciółka ze szkolnej ławy i jej narzeczony przyjechali do słonecznej Barcelony na kilka dni. Okropnie żałuję że nie zrobiłam jej zdjęcia “przed” i “po”! Przeszła niesamowitą transformację w ciągu tych 5 dni.

Odebrałam moją zakochaną parę z lotniska i kiedy ich zobaczyłam w bardzo eleganckich i całkowicie nieodpowiednich do Castellfornii ciuchów: ” uff ciężki przypadek” pomyślałam.

Kiedy wróciliśmy do domu, najedliśmy się, zrelaksowaliśmy na tarasie i wtedy zasugerowałam abyśmy wyszli na miasto. Oni grzecznie odpowiedzieli, że są zmęczeni po podróży, chcą odpocząć i nic więcej. Ale po kilku szklanach whisky z colą nastąpiła dramatyczna zmiana nastrojów i o 2AM postanowiliśmy doświadczyć nocnego życia Castelldefels.

Dla mnie część całej zabawy to przygotowania. Wzięłam więc swoją koleżankę do garderoby i pytam czy ma jakieś ciuchy oprócz tych biurowych w których przyjechała. Okazało się, że nie bardzo. Ale ja tak 🙂 Zaproponowałam jej prostą mini i wysokie obcasy w których wyglądała powalająco. Jej czarne włosy i super makijaż dopełniały obrazu naprawdę sexi babki. Ale ona oczywiście odmówiła założenia spódniczki, bo grube nogi, bo krzywe, bo cośtam.. jakieś wymysły. Dopiero namawianie, komplementy narzeczonego i kolejny drink spowodowały że się udało. Monika była nawet lekko zdziwiona tymi całymi przygotowaniami. W Polsce często do knajpy wychodzi się prosto z domu, w dżinach i podkoszulku, żeby nie było przesady.

Poszliśmy potańczyć i znów moja przyjaciółka była zaskoczona tym jakie zainteresowanie wzbudzała na parkiecie. Po dwóch sekundach kiedy jej chłopak się oddalił do baru, wkoło niej ustawiło się kilku innych zagadując przyjaźnie. Tej nocy świetnie się wszyscy bawiliśmy.

Następnego dnia kiedy przygotowywali się do pójścia na plażę, zapytała czy może pożyczyć moją miniówkę. ” Zwycięstwo!” pomyślałam. Kiedy później wybrałyśmy się na zakupy, kupiła czerwone obcisłe spodnie i pasującą do tego parę zabójczych szpilek. Byłam naprawdę z niej dumna.

Wyjechali po 5 dniach całkowicie odprężeni a moja przyjaciółka znów poczuła się atrakcyjna i seksowna.

“Jeszcze jedna uratowana” – pomyślałam.

Okropnie denerwuje mnie kiedy kobiety, ciągle i w kółko, szukają tego co jest z nimi nie tak. Zamartwiają się o nieistniejące problemy i defekty, których nikt oprócz nich samych nie widzi. Tak naprawdę 95% z nich jest absolutnie pięknych i seksownych. One po prostu muszą przestać analizować i skupiać się na pierdołach a zacząć korzystać z życia zanim będzie za późno. Nie ma czasu do stracenia, bawmy się póki możemy  – CARPE DIEM.

 

sexi-barcelona-zwiedzanie barcelony, polacy w barcelonie, życie w barcelonie, hiszpania, impreza, gaudi, dali, thebeauty

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz