Kategorie

  • Home
  • Barcelona
  • Lodowate zimno na plaży? Tylko w Ice Bar Barcelona
Zimno zimno zimno

Lodowate zimno na plaży? Tylko w Ice Bar Barcelona

W ostatni weekend bawiłam się w Ice Bar na plaży w Barcelonie. Ponieważ jestem ciepłolubna wybrałam plażową wersję tego Baru czyli przyjemny taras z widokiem wprost na morze. Wielu jednak przychodzi do Ice Bar Barcelona w konkretnym celu – aby w temperaturze -10 stopni rozgrzać swoje ciało od środka wysokoprocentowym trunkiem.

Plażowe oblicze Ice Bar Barcelona

To był naprawdę świetny wieczór. Zaczęło się od ‘zwykłego’ DJ-a. Potem dołączył do niego ‘prawdziwy’ saksofonista, a po chwili bębniarz z nowoczesnym zestawem perkusyjnym. Całość HIT: świetna muzyka, ciepły wieczór, plaża i dobre towarzystwo. I to jest jedna strona Ice Bar.

icebar na zewnatrz

Tak wygląda na zewnątrz

Druga to już ta zupełnie zimna, z której świadomie zrezygnowałam.  Jak zobaczyłam na wyświetlaczu temperaturę -10 to skapitulowałam. Wybrałam podrygiwanie na świeżym powietrzu i +25C.

Oszronione ściany IceBar-u

Oszronione ściany IceBar-u

Ceny, promocje i opinie

Zimny Bar cieszy się ogromną popularnością w Barcelonie. Faktycznie po całym dniu na gorącej plaży jest to przyjemna odmiana. Przed wejściem otrzymuje się kurtki zimowe i rękawiczki. Wstęp to 16,50 EUR gdzie jeden drink jest wliczony (i kurteczka). Jednak trudno jest podobno wytrzymać dłużej niż 20 minut.

Zimno zimno zimno

Więcej wrażeń z pobytu w tym barze znajdziecie tutaj:

Opinie IceBar

16,50 EUR to sporo za krótki pobyt w lodówce… przepraszam w zamrażalniku.

Tutaj są zniżki na wejście ale portal (typu Groupon) jest po hiszpańsku

Atrapalo Ice Bar

Widziałam, że po północy ustawiały się kolejki więc lepiej przyjść krótko przed.

Przekonajcie się sami i dajcie znać jak było 🙂

One Comment

  • Ania

    14.10.2013 at 12:49 pm

    Zawsze się zastanawiałam, jak jest w takich miejscach 🙂 Z ciekawości bym poszła, choć minus 10C to raczej nie jest moja idealna temperatura 🙂 Ale pomysł genialny!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz