Kategorie

spa pod prysznicem

Łazienkowe kostki relaksu – SPA na zawołanie

To mój najbardziej hitowy produkt. Relaksacyjnych kostek używam za każdym razem jak wchodzę pod prysznic. I prawie za każdym razem moja łazienka pachnie inaczej. A wszystko zależy od tego jaki mam nastrój i potrzebę w danym momencie.

No bo przecież nie każdy ma wannę. Nawet jeśli, to nie zawsze jest czas na przygotowanie kąpieli z bąbelkami. Czy to jednak znaczy, że nie ma szans na łazienkowe SPA? Otóż ja znalazłam rozwiązanie. Najprostsze na świecie!!

Kostki Relaksacyjne – składniki

Wystarczą dwa składniki, całkowicie nietoksyczne (of course) i Twój prysznic już nigdy nie będzie taki sam, a Twoje życie się zmieni na lepsze! No dobra, może na bardziej zrelaksowane to na pewno. Do dzieła więc, zamawiaj kilogram sody oczyszczonej (bo przyda Ci się na pewno, bo jak zrobisz to raz to już będziesz to robić wciąż). Kilogram soli epsom, która też Ci się może przydać (na przykład do relaksacyjnej kąpieli w wannie jak już będziesz mieć na nią czas). Ostatni składnik, ale jakże kluczowy to olejki eteryczne (ja używam Young Living).

Kostki Relaksacyjne – jak to działa

Za każdym razem kiedy biorę prysznic, wyciągam ze słoika jedną kostkę. W zależności od nastroju wylewam na kostkę kilka kropelek olejku eterycznego i układam ją pod moimi nogami. Kiedy odkręcam wodę, strumienie prysznica rozpuszczają powoli kostkę a ja wdycham cudowne aromaty – albo lasu, albo pomarańczy, albo łąki. Wszystko zależy jaki mam nastrój w danej chwili i potrzebę (odstresowania, odetkania nosa, przeniesienia się w egzotyczne miejsce etc). Proste, szybkie, skuteczne i jakże przyjemne.

Kostki relaksacyjne – Instrukcja wykonania

relaks pod prysznicem

Banalne prawda?!

Olejki eteryczne – prysznicowe kombinacje

  • Wakacje w Tajlandii – Ylang Ylang, Paczuli
  • Przeziębienie, zatkany nos – R.C, Eucaliptus, Rozmaryn, Sosna
  • Odstresuj się – Stress away, Pomarańcza+Lawenda
  • W lesie – Sosna+Pomarańcza, Cyprys+Bergamot
  • Obudź się – Mięta, Rozmaryn, Cytryna
  • Świąteczny nastrój – Cynamon+Pomarańcza
  • Relaks przed snem – Lawenda, Rumian rzymski, Vetiver

I tak można w nieskończoność. Spróbuj i koniecznie daj mi znać jak wrażenia!

W tym video opowiadam o tym więcej.

Chcesz kupić olejki, których używam?

tutaj link do strony Young Living – rejestracja i zakup zestawu początkowego (który jest po prostu ekstra!!!)

W razie pytań lub wątpliwości po prostu daj mi znać

Dodaj komentarz

Olejki eteryczne

Zapisz się do Newslettera i otrzymaj super ściągę: Olejki na Pomoc - Gratis!

 

Co jakiś czas otrzymasz ode mnie list. Ma być przyjemnie, wartościowo i od serca. Do tego zawsze dorzucę coś, czym nie dzielę się w żadnym innym miejscu. Zapraszam! 🙂 

Rejestracja powiodła się!