Kategorie

spray po opalaniu

Łagodzący Spray po Opalaniu Domowej Roboty

Mieszkam na hiszpańskiej plaży. Jak możesz sobie wyobrazić, w sezonie i poza nim zdarzają nam się goście. Wiem wiem, że nie przyjeżdżają tylko dla plaży, ale na pewno jest ona miłym dodatkiem. Co się dzieje kiedy ktoś, ze zwyczajowo zimniejszej Polski mnie odwiedza? Większość czasu spędza na plaży lub przesiaduje na basenie popijając cavę. Różne są tego efekty – poparzona skóra, czerwone plamy lub kac. Na wszystkie jestem jednak przygotowana:-)

Jeśli wychodzisz rano na spacer po plaży, to polecam zostawić krem do opalania w domu i chłonąć tak niezbędną dla naszego zdrowia witaminę D. 20 min na słońcu o poranku to samo zdrowie, a nie od razu choroba skóry.

spray do opalania

Krem do opalania to po prostu MUST HAVE, kiedy faktycznie planujesz przesiadywać na słońcu przez dłuższy czas w godzinach między 10 a 16. To znaczy nie tylko masz go mieć, ale też używać i to nawet kilkakrotnie w ciągu dnia.

Jeśli jednak zdarzy Ci się już zmęczenie słońcem, to miej w pogotowiu (najlepiej w lodówce) ten spray po opalaniu. Posmaruj chłodnym produktem nagrzaną słońcem skórę, a poczujesz natychmiastową ulgę. Składniki tej mieszanki natychmiast biorą się do roboty, aby ukoić i regenerować Twoją skórę. Ja w sezonie wakacyjnym zawsze mam taki specyfik pod ręką.

Spray po opalaniu – Składniki

Żel aloesowy – nawilża, działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Leczy uszkodzoną skórę i rany. Przyłożenie przeciętych zdłuż liści z aloesu na poranioną skórę lub trądzik pomaga w jej regeneracji. Do naszego sprayu użyjemy jednak żelu aloesowego aby miał dłuższą trwałość.

Olej kokosowy frakcjonowany – olej kokosowy frakcjonowany oprócz tego że posłuży jako nośnik w naszym spray, pomoże również ukoić i nawilżyć poparzoną słońcem skórę.

Oczar wirginijski – ma działanie przeciwbakteryjne, ściągające, antyseptyczne, i jest często wykorzystywany w leczeniu ran. To kolejny składnik, który wspomaga regenerację poparzonej skóry.

Olejki eteryczne – miętowy i lawendowy to absolutne hity w tym produkcie. Nagrzana słońcem skóra potraktowana tymi dwoma olejkami, schłodzi się (mięta) i zregeneruje (lawenda).

Spray po opalaniu – Instrukcja

spray po opalaniu

To szybki w przygotowaniu, naturalny kosmetyk. Przynosi ogromną ulgę wtedy, kiedy najbardziej jej potrzebujesz. Każdy członek rodziny, ten mniejszy i ten większy może spokojnie go używać. A efekty mogą Cię zadziwić.


Chcesz kupić olejki, których używam? 

Tutaj link do strony Young Living – rejestracja i zakup zestawu początkowego – (który jest po prostu ekstra!!!). 12 olejków eterycznych i piękny dyfuzor!

W razie pytań lub wątpliwości po prostu daj mi znać.

Dodaj komentarz

Olejki eteryczne

Zapisz się do Newslettera i otrzymaj super ściągę: Olejki na Pomoc - Gratis!

 

Co jakiś czas otrzymasz ode mnie list. Ma być przyjemnie, wartościowo i od serca. Do tego zawsze dorzucę coś, czym nie dzielę się w żadnym innym miejscu. Zapraszam! 🙂 

Rejestracja powiodła się!