Kategorie

Kontakt

Masz pytania? Chciałabyś/chciałbyś coś skomentować?
Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami? Pogadać?

Daj znać!

Wyślij e-mail do: monika@zbarcelony.pl

Kontakt

One Comment

 • Artur

  05.11.2021 at 10:44 am

  Cześć Monika,

  Przypadkiem natknąłem się na Twoją stronę i urzekło mnie Twoje alternatywne podejście do życia. To coś co od niedawna zaczęło jakby mocniej wychodzić z mego wnętrza.
  Jestem obecnie na rozstaju dróg.. i zwiedzam Hiszpanie. Zresztą nie tylko ją bo w pewnym sensie odkrywam na nowo swoje potrzeby i szukam harmonii.
  Zamierzam zostać w Hiszpanii na zimę (być może dłużej). Zastanawia mnie czy ktoś taki jak ja, posiadający tutaj żadnych rejestrów ma szansę znaleźć jakieś miejsce do mieszkania w rozsądnej cenie.
  Szukałem na portalu idealista i choć na pierwszy rzut oka jest to najbardziej profesjonalnie zrobiona witryna tak moje z nią doświadczenia skończyły się na braku kontaktu z drugiej strony (mail).
  Niestety moja znajomość hiszpańskiego kuleje. Znam dobrze angielski ale tu niewielu porozumiewa się w tym języku, niestety.

  Czy masz jakieś pomysły? Podpowiedzi lub znasz kogoś kto ma takowe miejsce?
  Szczerze mówiąc nie zależy mi na życiu w mieście. Obrzeża wydają się bardziej trafne. Mam motocykl i też nie chciałbym go zostawiać na ulicy nocami.
  Będę wdzięczny jeśli odpiszesz 🙂
  Pozdrawiam

  Artur

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Olejki eteryczne

Zapisz się do Newslettera i otrzymaj super ściągę: Olejki na Pomoc - Gratis!

 

Co jakiś czas otrzymasz ode mnie list. Ma być przyjemnie, wartościowo i od serca. Do tego zawsze dorzucę coś, czym nie dzielę się w żadnym innym miejscu. Zapraszam! 🙂 

Rejestracja powiodła się!