Kategorie

  • Home
  • Barcelona
  • Impreza w Barcelonie – WET DECK Hotel W czyli najbardziej luksusowe pool party w mieście

Impreza w Barcelonie – WET DECK Hotel W czyli najbardziej luksusowe pool party w mieście

Gorące lato powoli dobiega końca ale przed nami jeszcze najlepsza impreza sezonu. Najbardziej gorące, sexi i cool party w bajecznej scenerii luksusowego basenu hotelu W zakończy lato 26 września.  Cykliczne imprezy WET DECK odbywają się w każdą letnią niedzielę, czyli od czerwca do końca września. Żeby nadać temu wydarzeniu jeszcze bardziej luksusowy wymiar, aby wejść na przyjęcie trzeba najpierw wpisać się na listę.

impreza w barcelonie, barcelona, wakacje, lato, hiszpania, gaudi, dali, zwiedzanie barcelony, fiesta, wet deck, fc barcelona, Wejściówki do świata pięknych i bogatych

Przepustki do świata pięknych i bogatych

Dobra wiadomość jest taka, że to wystarczy, nie ma żadnej dodatkowej opłaty poza… no właśnie. Być może będziesz chciał się wybrać na zakupy i do fryzjera ZANIM wybierzesz się na WET® DECK. Dlaczego? Tutaj spotkasz najlepiej i najmodniej ubranych ludzi w całej Barcelonie. Tony makijażu, żelu do włosów i eleganckich perfum to właśnie atmosfera tej imprezy. Jeśli wolisz t-shirt, martensy i dready to raczej nie będziesz tutaj czuł się dobrze ( o ile w ogóle Cię wpuszczą, bo wymogiem jest elegancki dress-code).

impreza w barcelonie, barcelona, wakacje, lato, hiszpania, gaudi, dali, zwiedzanie barcelony, fiesta, wet deck, fc barcelona,  Wszystko przygotowane. Zaczynamy imprezę!

Wszystko przygotowane. Zaczynamy imprezę!

Czując presję,  wyciągnęłam przetestowany już na Ibizie strój, który miał sprostać wymogom dress codu. Dzięki rewelacyjnemu makijażowi, który jak zwykle zrobiła mi moja niezawodna przyjaciółka Kamila i odpowiedniej wysokości obcasa odwrotnie proporcjonalnej do długości spódniczki, wkroczyłam na basenowe party bez kompleksów. Fakt faktem, że nigdy nie widziałam aż tylu pięknych (dobrze zrobionych) ludzi w jednym miejscu. Możliwe że dlatego że raczej w takich miejscach nie bywam, ale możliwe też że to jest właśnie to IT PLACE, czyli to w którym wypada się pokazać, jeśli jesteś piękny i bogaty.

impreza w barcelonie, barcelona, wakacje, lato, hiszpania, gaudi, dali, zwiedzanie barcelony, fiesta, wet deck, fc barcelona,  Laski na białej kanapie

Laski na białej kanapie

Sącząc dobrze schłodzone białe wino na wygodnej kanapie, obserwowaliśmy szybko zapełniający się ‘party deck’. Choć daleko mi było żeby poczuć się częścią tego miejsca to uważam to za bardzo ciekawe doświadczenie, zwłaszcza że akurat ja miałam szczęście spędzić ten wieczór w naprawdę dobrym towarzystwie. Im ciemniej robiło się na zewnątrz tym bardziej podgrzewała się atmosfera naszego pool party. Paniom coraz śmielej osuwały się ramiączka sukienek, a spódniczki niedbale podwijały się w trakcie spoczynku na przepastnych kanapach. Faceci, po wstępnej ‘selekcji’, coraz bardziej bezpośrednio zagadywali wybrane dziewczyny, które bynajmniej nie miały nic przeciwko temu. Reguły gry na takiej imprezie są dosyć brutalne, jeśli nie jesteś wystarczająco piękny (dobrze zrobiony) to siedzisz sam.

impreza w barcelonie, barcelona, wakacje, lato, hiszpania, gaudi, dali, zwiedzanie barcelony, fiesta, wet deck, fc barcelona,  Piękne dziewczyny i piękni chłopcy

Piękne dziewczyny i piękni chłopcy – najlepsza impreza w Barcelonie

Zabawne było dla mnie gdy poszłam do baru szukać mojego wyjątkowo przystojnego tego wieczoru męża, a tam… o rany, cała masa wysokich, przystojnych panów, w eleganckich niebieskich koszulach. W oczach mi zawirowało, bo nie mogłam wyhaczyć tego mojego. Tyle niebieskich koszul w jednym miejscu to nie może być przypadek, albo jest to kolor tego sezonu, albo sprawia że większość facetów po prostu dobrze w tym kolorze wygląda, a może to była jakaś zmowa (?)

Lekko stresujące było dla mnie wyjście do toalety, gdyż wiązało się ono z przespacerowaniem przez cały klub i nonszalanckie zniesienie wszystkich mniej lub bardziej krytycznych spojrzeń damsko-męskich. Uff..

Najlepsze przyszło dopiero kiedy było już całkiem ciemno, a my właściwie zbieraliśmy się do wyjścia bo w końcu to była niedziela i niektórzy z nas (Ci bardziej pechowi), następnego dnia musieli pracować. Co sprawiło że zawróciliśmy w pół kroku? Muzyka!!! Na imprezach WET DECK gościnnie występują najlepsi DJe świata. Tego wieczoru mieliśmy szczęście bo DJ nie był sam a towarzyszył mu bardzo energiczny bębniarz czyli duet London Beats. Ta dwójka rozgrzała publikę tak, że nawet dziewczyny przestały zwracać uwagę czy idealnie ułożone włosy oraz makijaż znajdują się wciąż na odpowiednim miejscu. To było szaleństwo, któremu i my oddaliśmy się z przyjemnością.

httpv://youtu.be/ERQU5JvHYgc

Rezultatem tego było moje totalne wymięcie w pracy w poniedziałek rano, gdzie z niecierpliwością odliczałam wolno mijające minuty, aby na reszcie wrócić do domu i odespać brakujące godziny. Impreza w Barcelonie w niedzielę wieczorem w letnią ciepłą noc, wcale nie jest gorsza od tych piątkowo-sobotnich.

Opowiadając o mojej eskapadzie na najbardziej lansową imprezę w Barcelonie, koleżanka zapytała mnie, ‘ale czy bawiłaś się na tyle fajnie,  żeby tam wrócić?’ I choć chwilę się zawahałam to odpowiedziałam twierdząco. Nie jest to mój klimat zabawy, ale raz na jakiś czas, czemu by nie poczuć się jak na imprezie u jakiegoś ‘celebrity’ 🙂 Bo one chyba tak wyglądają, co nie?

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Jeśli nie chcesz przegapić najlepszej imprezy w Barcelonie na zakończenie lata to kliknij aby zapisać się na listę wybrańców

http://www.w-barcelona.com/en/calendar

Dress code to summer glam czyli żadnych sandałów, butów sportowych i podkoszulek.

Ceny drinków:

Mixed drinks: od 12€
Softdrinks: od 4€
Butelka wina: 20 €

W tym sezonie pozostały jeszcze dwie imprezy: 21 września i ostatnia, tzw. closing party 28 września, podobno bardzo spektakularna.

Hotel W znajduje się w Port Vell, jego charakterystyczny zakrzywiony kształt jest widoczny z każdego najmniejszego wzniesienia Barcelony. Wizyta na pool party to świetna okazja żeby przyjrzeć się z bliska gościom oraz samemu hotelowi, w którym noc może kosztować nawet 11 000 €.

impreza w barcelonie, barcelona, wakacje, lato, hiszpania, gaudi, dali, zwiedzanie barcelony, fiesta, wet deck, fc barcelona,  W jak Wystrzałowe Party

W jak Wystrzałowe Party

Dodaj komentarz