Kategorie

  • Home
  • Booking (rezerwacja) hotelu, samochodu, samolotu – sprawdzone narzędzia i instrukcje

Booking (rezerwacja) hotelu, samochodu, samolotu – sprawdzone narzędzia i instrukcje

 [button link=”#hotel” type=”big”] Zakwaterowanie[/button] [button link=”#samolot” color=”green” type=”big”] Samolot[/button] [button link=”#samochod” color=”orange” type=”big”] Samochód[/button]

booking narzedzia, tools travel

Booking to jedno najczęściej wyszukiwanych słów w internecie! Jego polski odpowiednik to nic innego jak dobrze każdemu rezerwacja. Sam często używam rożnych spolszczeń tego słowa z którymi spotkacie się na łamach postów czy też artykułów poniżej. Poniżej prezentuję zestaw narzędzi, które polecam zapisać w ulubionych i które pomogą Wam zawsze kiedy będziecie “bookować” Waszą wymarzoną podróż! Pod narzędziami znajdziecie też opisy i inne przydatne artykuły, a jeśli czegoś brakuje to piszcie do nas a szybko to uzupełnimy.

 

Booking hotelu, zakwaterowania, apartamentu, hostelu

1. www.booking.com

Najlepsze ceny, łatwość obsługi, jasne zasady oraz realne recenzje tylko z www.booking.com. Poniżej możesz wyszukać bezpośrednio. Wpisz lokalizacje, wybierz daty i zostaniesz przekierowany automatycznie do strony rezerwacji. [do_widget id=bos_searchbox_widget-2]

 

 

2. www.hotelscombined.com

Hotelcombined to  porównywarka dostępnych ofert z bazą noclegową większą od www.booking.com. Zwraca wyniki z wielu znanych wyszukiwarek i pozwala znaleźć zakwaterowanie w najdziwniejszych i najmniej internetowo rozwiniętych zakątkach globu np. Casas Particurales na Kubie. A oto i bezpośredni link do rezerwacji hotelu w Barcelonie

 

Booking oraz samo porównanie biletów lotniczych

 

1. www.flipo.pl

Flipo.pl to bardzo dobre narzędzie do wyszukiwania najbardziej egzotycznych połączeń, szczególnie jeśli wylatujemy z Polski. Dobre ceny i możliwość płatności przelewem, co ma wpływ także na koszt biletu. Do tego łatwość obsługi oraz infolinia w Polsce i w języku polskim. Warto zacząć poszukiwania właśnie od nich.

2.www.skyscanner.com

Skyscanner.com to doskonała porównywarka lotów na całym świecie. Agreguje ona oferty także niektórych tanich linii lotniczych i pozwala na wybór najlepszej z ofert. Po wybraniu połączenia zostajesz przekierowany do odpowiedniej strony, gdzie możesz dokonać samego zakupu. Uwaga jednak na ceny, gdyż czasami cena wyświetlana na skyscanner.com nie uwzględnia końcowych opłat, dlatego też pod koniec procesu możemy spotkaść się z niespodzianką w postaci około 60 do 90 zł opłaty.


Booking, rezerwacja, tanie bilety, narzędzia podróżnika

3. Bezpośrednio u przewoźnika

Najczęściej jednak bilet kosztuje najtaniej jeśli rezerwujemy go u samego przewoźnika. Warto jest więc wyszukać połączenie używając podanych powyżej narzędzi, a następnie odwiedzić stronę przewoźnika bezpośrednio. W większości przypadków cena biletu na stronie linii lotniczych jest najlepsza. Do tego warto sprawdzić czy nie można ceny jeszcze bardziej obniżyć korzystając z promocji czy też poprzez kupon czy voucher.

Booking, rezerwacja, lufthansa, bilet, rezerwacja biletu Booking, air france, bilety, podróże, wycieczka, rezerwacjaBooking, KLM, bilety, podróże, wycieczka, rezerwacjaBooking, vueling, bilety, podróże, wycieczka, rezerwacjaBooking, qatar, bilety, podróże, wycieczka, rezerwacja

 

Vouchery (stona po angielsku)

Booking samochodu

Poniższe produkty są bardzo podobne. Warto więc porównać ceny na obu wyszukiwarkach. Autoeurope możesz zawsze zwrócić samochód bez kosztów do 3 dni przed datą odbiou i oferuje bardzo dobre pakiety ubezpieczenia, które obniżaja lub niweluja wkład własny w razie kolizji.
Należy zwrócić uwagę, iż nie wolno używac polskich znaków. Podczas jednej z rezerwacji po wpisaniu naszych znaków ojczystych system nie zadziałał i nie pojawił się voucher. Pieniądze na karcie zostały zablokowane. Następnego dnia, skontaktował się ze mną operator pomocy technicznej, który wyjaśnił problem i potwierdził rezerwacje.

Rezerwacja z Rentalcars

www.rentalcars.pl – dobre ceny i duży wybór samochodów

Rezerwacja z AutoEurope

www.autoeurope.com – najniższe ceny samochodów

Booking bezpośrednio u operatorów

Tutaj jest podobnie jak z liniami lotniczymi, sami operatorzy oferują zniżki oraz czasmi produkty są tańsze. Warto jest sprawdzić czy nie ma jakiejś dobrej oferty czy vouchera i poszukać na stronie operatora bezpośrednio.

 

[box type=”download”] Poniżej znajdziesz inne artykuły, które ułatwią Ci planowanie oraz realizację podróżny[/box]

 

 

Dodaj komentarz