Sukces, sukces, sukces!!! Mamy 1000 lajków. Dziękujemy!

Sukces, sukces, sukces!!! Mamy 1000 lajków. Dziękujemy!

24 stycznia 2014 w Nowości

Sukces! Tak, tak, tak…:) Pod koniec piątego miesiąca od chwili uruchomienia naszego serwisu mamy kolejny sukces! Na początku kiedy mieliśmy pierwszych 100 followersow byliśmy bardzo szczęśliwi. Teraz, nie wiem jak mamy wyrazić nasze zadowolenie. Bardzo serdecznie Wam wszystkim dziękujemy. Wasze komentarze, maile, polubienia czy tez przesyłanie dalej naszych postów,sprawia, ze chcemy pisać jeszcze więcej! 

Zmotywowani wkraczamy na ścieżkę kolejnych wyzwań. Jaki będzie nasz kolejny cel? Co dalej w nowym roku?

sukces, sukces, sukces! jest tysiac lajkow!

Sukces, praca i ciągle wyzwania

Ostanie pol roku dużo wniosło do naszego życia i pochłonęło ogromną ilość czasu. Praca zawodowa w ciągu dnia, a wieczorami….praca, ale nad rozwijaniem naszych pasji. Chociaż moja największa pasja – kitesurfing podupadł znacząco z uwagi na całkowity brak wiatru w ostaniach miesiącach to i tak jest świetnie, ponieważ blogi rozwijają się w szybkim tempie. Podczas ostatnich miesięcy naszą stronę odwiedziło kilka tysięcy ludzi, z czego większość w ostaniach dwóch i tendencja jest bardzo wzrostowa. Mięliśmy kilka wpadek techniczny za co przepraszamy…cóż, jak się nie przewrócisz… :) .zBarcelony dla Was

Motywując do podróżowania skupiamy się na Barcelonie i Hiszpanii, gdyż tu jesteśmy na co dzień. Uzupełniamy także wpisy z naszych poprzednich podroży: Australia i Nowa Zelandia, USA, Kuba, Tanzania i Zanzibar. Pojawiło się kilka wpisów na temat Barcelony praktycznie oraz kilka ofert i pomysłów na wyjazd czy wakacje. Dostępne są strony na „fejsie” oraz instagramie. Zapraszamy do zadawania pytań oraz kontaktu z nami poprzez Dla Ciebie -> Nasza oferta.

Co na Was czeka?

Oprócz nowych postów w ciągu najbliższych dni zostaną udostępnione także narzędzia do planowania podroży, kolejne porady oraz informacje praktyczne. Nadchodzi czas planowania wakacji i to będzie nasz główny focus na najbliższe miesiące. Oprócz całej gamy artykułów na temat naszych podróży, będziemy rozwijać nowe sekcje, które mamy nadzieje zmotywują naszych czytelników do dalszych podroży i działań. Nie chce zdradzać tajemnicy, ale zwiastuny zmian pojawiły się już na www.zbarcelony.pl. Hmmm jak dobrze pójdzie to może zobaczycie nas nawet w filmie :) .

Zapraszamy wiec jeszcze raz!

Monika & Paweł

Chcesz zarezerwować swoją podróż tanio oraz pewnie? Sprawdź unikatową sekcję „ Narzędzia podróżnika ” i użyj sprawdzonych oraz rekomendowanych przez nas narzędzi.

 


P.S. Jeśli Ci się podoba jak i o czym piszemy, polub nas na FACEBOOKU. Dzięki!

Tagi:

Komentarze

Zostaw komentarz przez facebook lub formularz poniżej
Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Close