Podróże sememu uszyte, czyli o tym jak podróżować jeszcze taniej

Podróże sememu uszyte, czyli o tym jak podróżować jeszcze taniej

21 stycznia 2015 w Narzędzia podróżnika, Nowości

Nie znam takiej osoby, która chciałaby płacić za bilety czy podróże więcej niż trzeba. Znam za to wiele, które chcą płacić jak najmniej :) Filozofii tutaj nie ma. Sami dużo podróżujemy i to tylko dlatego, że znamy narzędzia oraz umiemy szukać dobrych ofert. Da się podróżować taniej, ale czasami wymaga to czasu i cierpliwości. Pewnie też macie swoje ulubione narzędzia z których da się „wycisnąć”  jeszcze lepsze oferty. A może są i tacy, którzy nie wiedzą jak zarezerwować sobie hotel czy samolot samemu? Dla całej grupy naszych czytelników, którzy podróżują lub chcą podróżować  stworzyliśmy specjalną sekcję na naszej stronie.

Strona oraz cała kategoria wpisów ukryta w menu o nazwie „Narzędzia do planowania” zawiera obecnie najczęściej używanie przez nas narzędzia wraz z opisem.

Barcelona, narzędzia, podróże, tanio

Już teraz zapraszamy do sprawdzenia oraz aktywnego używania. Strona ta, dla ułatwienia jest także dostępna pod adresem http://www.zbarcelony.pl/booking Pod narzędziami można znaleźć wpisy na temat podróży, które w najbliższych miesiącach będą uzupełniane. Nie jesteśmy pośrednikami w przypadku sprzedawania usług czy też rezerwacji hotelu czy samolotu. Narzędzia te używamy sami i z czasem mogą się zmieniać. Cel jest jeden, ułatwić Wam podróżowanie oraz pomóc, aby było jeszcze taniej.

Używając rekomendowanych narzędzi bezpośrednio z naszej strony, pomagacie nam prowadzić ten blog. Niektóre firmy dzielą się malutką częścią z każdej rezerwacji. Warunek jest taki, iż proces szukania lotu czy też hotelu musi rozpocząć się z naszej strony. Zachęcamy więc do tego, aby dodać link http://www.zbarcelony.pl/booking do ulubionych i w przyszłości zamiast bezpośrednio do booking.com używać www.zbarcelony.pl/booking.com (czy też innych podanych narzędzi).

W tej sytuacji każdy wygrywa, Wy macie najlepsze i sprawdzone narzędzie i rezerwujecie tanio i bezpiecznie, a my mamy na kawę i możemy spędzać więcej czasu na pisaniu nowych ciekawych i przydatnych artykułów, abyście mogli podróżować jeszcze taniej :) . Dzięki!

Aby było jeszcze łatwiej na pierwszej stronie została dodana możliwość wyszukiwania najlepszych rezerwacji poprzez booking.com

Chcesz zarezerwować swoją podróż tanio oraz pewnie? Sprawdź unikatową sekcję „ Narzędzia podróżnika ” i użyj sprawdzonych oraz rekomendowanych przez nas narzędzi.

 


Dodatkowo czytelników dla których angielski nie jest obcy, zapraszam na www.fox2fly.com gdzie znajdziecie wiele innych ofert czy też informacji, które pomogą Wam podróżować taniej.

P.S. Jeśli Ci się podoba jak i o czym piszemy, polub nas na FACEBOOKU. Dzięki!

Komentarze

Zostaw komentarz przez facebook lub formularz poniżej
Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Close
Więcej w Narzędzia podróżnika
Vueling, tanie latanie, barcelona zwiedzanie, jak dojechac do barcelony, zwiedzanie, hiszpania, barcelona blog
Vueling – czyli jak tanio i wygodnie dostać się do Barcelony

Każdy zna takie tanie linie lotnicze jak Ryanair czy Wi [...]

Zamknij