Barcelona nocą - klub Luz de Gas, tam przetańczysz całą noc

Luz de Gas (nightclub Barcelona) – czyli tam gdzie przetańczysz całą noc

28 czerwca 2014 w Barcelona, Barcelona Praktycznie

Wybierając się na imprezowy girls night out w piątek wieczorem, od razu wiedziałam, że będę się dobrze bawić. Ciepła, letnia barcelońska noc + dobre towarzystwo = przepis na udaną imprezę. Tego wieczoru wybrałyśmy klub Luz de Gas na calle Muntaner 246 na miejsce naszej rozrywki.

Wybór okazał się bardzo trafiony

Duże, trochę teatralne wnętrze klubu od razu zachęca do wejścia. Scena, dużo miejsca do tańca i bary dookoła. Dobrze zorganizowana przestrzeń i choć spora, to dosyć przytulna. Może dzięki wielkim kryształowym żyrandolom rzucającym ciepłe światło, oraz ciężkim atłasowym kotarom okalającym scenę.

luzdegas barcelona nocą impreza barcelona fiesta kluby_barcelona

Luz de Gas – jak w teatrze

Kiedy weszłyśmy właśnie rozpoczynał się koncert. Miałyśmy szczęście, gdyż tego wieczoru, w charakterze chórków, miała wystąpić nasza zaprzyjaźniona piosenkarka Gigi, o wspaniałym głosie i najlepszej afro fryzurze w Barcelonie. Dzięki właśnie tej znajomości udało nam się wejść do klubu bez kolejki i płacenia za dosyć drogi bilet (20 EUR jeden drink wliczony w cenę).luzdegas barcelona nocą impreza barcelona fiesta klubyGigi Power

Gigi Power

Koncert w klimacie Arethy Franklin, był rewelacyjny. Klasyczne standardy wykonane z wielką energią poruszyły do tańca nawet najbardziej sztywnych gości klubu.

W momencie gdy kotara podnosiła się, na parkiecie byłyśmy tylko we trzy. Kiedy koncert dobiegł końca, cała sala wibrowała od tańczących ciał. Impreza w końcu dopiero się zaczynała.

Klub zapełnił się po brzegi około godziny 1.30 rano i taki pozostał aż do zamknięcia ok 6 rano.

Chcesz zarezerwować swoją podróż tanio oraz pewnie? Sprawdź unikatową sekcję „ Narzędzia podróżnika ” i użyj sprawdzonych oraz rekomendowanych przez nas narzędzi.

 


 

Użyteczne informacje – klub Luz de Gas

Przestrzeń: w środku znajdują się dwa pomieszczenia. Jedno główne, właśnie ze sceną i drugie na piętrze mniejsze, z miejscem do tańczenia i osobnym DJ-em. Po zakończeniu koncertu scena stanowiła do mniej lub bardziej udanych popisów tanecznych uczestników zabawy.

Muzyka: Dosyć różnorodna, zahaczając o kilka stylów i dekad, przeważają hity lat 90 tych. Do tańczenia (podśpiewywania) idealna, gdyż nie było kawałka którego bym nie znała. Na piętrze DJ serwował klimaty bardziej rockowe.

Obsługa: Miła i profesjonalna, choć na Tripadvisor przeczytałam kilka negatywnych opinii na temat ochroniarzy, który stosują sobie tylko znane kryteria selekcji. Generalnie trzeba być dobrze ubranym i raczej preferują ludzie ok 30sti i jeśli masz 20 to możesz zostać zdyskwalifikowany. W środku kilka barów więc praktycznie nigdy nie czeka się długo na drinka.

Ceny: Drinki są drogie – między 12 a 18 EUR. Uwaga: zamawiając wodę poproście o kranówkę bo może się zdarzyć że policzą was nawet 8 EUR. Cola i sok to podobne ceny.

Atmosfera: Średnia wieku ok. 30, kulturalnie, bez przepychu i snobizmu jak na przykład w Opium.

Adres i strona: Calle Muntaner 246, Barcelona, http://www.luzdegas.com/index.php/esp/

P.S. Jeśli Ci się podoba jak i o czym piszemy, polub nas na FACEBOOKU. Dzięki!

Komentarze

Zostaw komentarz przez facebook lub formularz poniżej
Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Close
Więcej w Barcelona
san juan ognisko
San Juan w Barcelonie – najbardziej wyczekiwana impreza roku

Już od początku czerwca wszyscy chodzą bardziej uśmiech [...]

Zamknij