Barcelona, Barcelona - wakacje czas szybko rezerwować

Barcelona, Barcelona – wakacje czas szybko rezerwować

16 stycznia 2015 w Barcelona oferty, Nowości

Barcelona taniej? Super oferty w Barcelonie? Gdzie tego szukać???!!! Już teraz wiesz! zbarcelony.pl ma sekcję „Barcelona oferty” a w niej informacje, promocje oraz info jak dojechać czy też zwiedzać Barcelonę jeszcze taniej! Zapraszamy więc do częstego odwiedzania tej strony oraz poniższej pozycji w menu:

Barcelona oferty menu

 

 Dziś czeka na Was info o tym jak dolecieć do Barcelony z Polski za 100€ , za bilet powrotny z dużym bagażem podręcznym.

O tym, że do Barcelony można z Polski (oraz innych krajów Europy) dolecieć tanio i przyjemnie pisaliśmy już wcześniej w „Vueling – czyli jak tanio i wygodnie dostać się do Barcelony„. Dziś natomiast chcemy wspomnieć o promocji, która będzie trwać jeszcze tylko 4 dni, dzięki czemu lot powrotny na trasie Warszawa Barcelona można kupić już za 100€. Ok, cena nie powala…i zwolennicy Ryanaira czy Wizzaira, napiszą, że można taniej. Zgadzam się, że sam lot w przypadku innych operatorów może być tańszy, ale czy tak naprawdę cała podróż będzie tańsza? Raczej nie!  A oto dlaczego.

Vueling lata z Okęcia, a nie z Modlina oraz nie do Girony, ale do samej Barcelony, dzięki czemu zdobywa przewagę na Ryanairem, jednak na podobnej trasie operuje też Wizzair. Dokładnie, ale Wizzair pobiera dość słoną opłatę za duży bagaż podręczny, a Vueling pozwala w cenie bilety wnieść dobrze znaną podręczną walizkę na pokład i jest to zawarte w cenie. Dodatkowo Vueling oferuje normalną przestrzeń dla siedzących, a także ma bardzo dobrą obsługę przez co lot jest dość przyjemny.

Zapraszam więc do sprawdzenia kalendarza połączeń na stronie operatora i do rezerwacji swojego biletu już dziś. Vueling.com lata na trasie Barcelona Warszawa cały rok. Dodatkowo w okresie wakacyjnym Vueling lata też między Barceloną a Krakowem, oferując doskonałą alternatywę dla połączenia do Girony czy też połączenia z Katowic.

Chcesz zarezerwować swoją podróż tanio oraz pewnie? Sprawdź unikatową sekcję „ Narzędzia podróżnika ” i użyj sprawdzonych oraz rekomendowanych przez nas narzędzi.

 


Kalendarz połączeń dostępny jest tutaj: http://www.vueling.com/en/book-your-flight/price-calendar i sprawdzony dzisiaj wygląda wspaniale.

Barcelona vueling kalendarz

 

Jest to realna cena, bez gwiazdek!

Warto jest sprawdzać stronę Vueling.com, gdyż ceny idą w górę i dół. Zapraszam także do naszej sekcji z najlepszymi narzędziami do organizowania podróży dostępnej pod http://www.zbarcelony.pl/booking lub http://www.zbarcelony.pl/rezerwacja .

Miłych i tanich podróży!!!

 

 

 

P.S. Jeśli Ci się podoba jak i o czym piszemy, polub nas na FACEBOOKU. Dzięki!

Komentarze

Zostaw komentarz przez facebook lub formularz poniżej
Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Close